kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2005

Bydgoszcz


Rok założenia: 1920
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Zdzisław Rutecki (10-0-8)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Andreas Jonsson168335291061101173.015188.02.2659.06
Piotr Protasiewicz189541331351020202.09211.02.2218.88
Robert Sawina189232331860030180.010190.02.0658.26
Krystian Klecha1884151921155360104.012116.01.3815.52
Jacek Krzyżaniak18619102018112067.01481.01.3285.31
Michał Robacki186811121624300273.01386.01.2655.06
Krzysztof Buczkowski18532101917113045.01257.01.0754.30
Marcin Jędrzejewski24003100003.014.01.0004.00
Prawa autorskie.