kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2001

Kraków


Rok założenia: 1949
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Józef Kafel (0-1-11)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Janusz Ślączka10521410204301082.0991.01.7507.00
Tomasz Łukaszewicz11601913167005099.01100.01.6676.67
Maciej Bornecki126017141512101094.0397.01.6176.47
Thomas Stadler4172564000022.0325.01.4715.88
Zsolt Bencze28122300009.0211.01.3755.50
Mariusz Niemczura1046271671121036.0541.00.8913.57
Rafał Jełowicki41702104100014.0014.00.8243.29
Lechosław Tudzież936231110352023.0225.00.6942.78
Arkadiusz Kędzior415023612107.018.00.5332.13
Marek Remian5190185302010.0010.00.5262.11
Janusz Rożek511003520103.003.00.2731.09
Jarosław Ślęzak13000010200.000.00.0000.00
Tomasz Tołoczko15000320000.000.00.0000.00
Marcin Rudzki12000000200.000.00.0000.00
Prawa autorskie.