kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1965

Lublin


Rok założenia: 1956
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Andrzej Mazur156300000000140.00140.02.2228.89
Andrzej Jendrej166600000000113.00113.01.7126.85
Ryszard Bielecki14560000000090.0090.01.6076.43
Wojciech Kowalski16600000000075.5075.51.2585.03
Tadeusz Tkaczyk12400000000046.0046.01.1504.60
Tadeusz Grzywacki9290000000029.0029.01.0004.00
Leszek Próchniak15580000000055.0055.00.9483.79
Andrzej Grudzień11330000000031.0031.00.9393.76
Michał Zieliński24000000002.002.00.5002.00
Leszek Kokalski26000000003.003.00.5002.00
Prawa autorskie.