kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1973

Gniezno


Rok założenia: 1956
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Wojciech Kaczmarek14603112722240124.00124.02.0678.27
Wiesław Rutkowski5133350011020.0020.01.5386.15
Norbert Świtała103549155011045.0550.01.4295.71
Marian Pilarczyk103356147010041.0243.01.3035.21
Andrzej Szostek7284943224034.0236.01.2865.14
Gerard Sikora1350315186053057.0461.01.2204.88
Eugeniusz Błaszak11411111310213038.0543.01.0494.20
Kazimierz Grudziński310024400008.008.00.8003.20
Wiktor Koronka7221365025015.0217.00.7733.09
Jan II Jakubowski14010201002.013.00.7503.00
Czesław Odrzywolski12001100001.001.00.5002.00
Jan Puk82302611130010.0010.00.4351.74
Marek Możdżeń718007911007.007.00.3891.56
Witold Chmielewski8180131300105.005.00.2781.11
Zenon Skrzypczak412011702103.003.00.2501.00
Waldemar Zawiński24000301000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.