kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1982

Grudziądz


Rok założenia: 1979
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Lech Kędziora73017931000072.0072.02.4009.60
Wiesław II Ośkiewicz947201382022094.0397.02.0648.26
Grzegorz Podolski1149620137030071.0778.01.5926.37
Jan Szydlik5243984000035.0136.01.5006.00
Marian Więckowski93259611010039.0544.01.3755.50
Wiesław Grabarz12561013168045072.0476.01.3575.43
Jerzy Bałtrukowicz24020200004.004.01.0004.00
Bolesław Ślaz8252376142019.0524.00.9603.84
Jerzy Budzeń1035161215001027.0330.00.8573.43
Dariusz Tracz614015530007.018.00.5712.29
Piotr Szymko1135011022020012.0113.00.3711.49
Grzegorz Kołodziej24001300001.001.00.2501.00
Dariusz Kowalski25000401000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.