kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1979

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Andrzej Jurczyński841161960000092.0294.02.2939.17
Marek Cieślak168440201525110175.04179.02.1318.52
Józef Jarmuła15754015226460152.01153.02.0408.16
Józef Kafel189732292550510179.08187.01.9287.71
Włodzimierz Tomaszewski7244587000030.0636.01.5006.00
Mirosław Błaszak6232865011028.0331.01.3485.39
Czesław Goszczyński15649122115313072.01183.01.2975.19
Daniel Chmielewski17729142120242076.01187.01.2084.83
Zygmunt Nocuń1559411249551058.01068.01.1534.61
Krzysztof Żelazko8300889140024.0933.01.1004.40
Leszek Cyganek5170294110013.0316.00.9413.76
Tomasz Jurczyński93826119352029.0534.00.8953.58
Ireneusz Stalski5160357100011.0213.00.8133.25
Kazimierz Bieniek26000411000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.