kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1977

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Marek Cieślak52522300000072.0274.02.96011.84
Andrzej Jurczyński18894629703220203.014217.02.4389.75
Józef Jarmuła15663910304460140.05145.02.1978.79
Czesław Goszczyński178226311124440151.017168.02.0498.20
Zenon Urbaniec94216771551069.0675.01.7867.14
Daniel Chmielewski18688202413111088.014102.01.5006.00
Kazimierz Bieniek12100100003.003.01.5006.00
Jerzy Kowalczyk187914142521131095.018113.01.4305.72
Marek Nabiałek7181376001016.0420.01.1114.44
Józef Kafel92933118112026.0430.01.0344.14
Włodzimierz Tomaszewski1145261515241033.0235.00.7783.11
Leszek Cyganek29014301006.006.00.6672.67
Zygmunt Nocuń610001512101.001.00.1000.40
Tomasz Jurczyński23000102000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.