kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1975

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Marek Cieślak1355358611310127.04131.02.3829.53
Józef Jarmuła14612720711230128.011139.02.2799.11
Zenon Urbaniec51911410012042.0143.02.2639.05
Andrzej Jurczyński82810680121050.0454.01.9297.71
Czesław Goszczyński14551312168123079.01089.01.6186.47
Jacek Gierzyński6191835011022.0527.01.4215.68
Jerzy Kowalczyk11367798131044.0650.01.3895.56
Lech Zapart8200874001023.0326.01.3005.20
Mirosław Błaszak4114015010013.0013.01.1824.73
Marek Nabiałek112432710020020.0222.00.9173.67
Włodzimierz Tomaszewski92906910121020.5626.50.9143.66
Henryk Barylski22001100001.001.00.5002.00
Daniel Chmielewski47003301003.003.00.4291.71
Prawa autorskie.