kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1974

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Marek Cieślak12462711223010105.04109.02.3709.48
Józef Jarmuła13482216411130102.03105.02.1888.75
Andrzej Jurczyński145416221031200102.08110.02.0378.15
Jerzy Bożyk72241044000036.0844.02.0008.00
Zenon Urbaniec1345161467101082.0789.01.9787.91
Zygmunt Gołębiowski7236771002039.0645.01.9577.83
Lech Zapart27114001009.0211.01.5716.29
Henryk Barylski10262796020029.0938.01.4625.85
Jacek Gierzyński8233569000025.0833.01.4355.74
Jerzy Kowalczyk7232693111027.0431.01.3485.39
Czesław Goszczyński123436119041032.0840.01.1764.71
Marek Nabiałek49013500005.038.00.8893.56
Włodzimierz Tomaszewski11000001000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.