kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1958

Wrocław rez.


Rok założenia: 1950
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Marian Spychała13000000009.009.03.00012.00
Adolf Słaboń4180000000036.0036.02.0008.00
Jerzy Sałabun11440000000083.0083.01.8867.55
Mieczysław Kosierb5210000000034.0034.01.6196.48
Zygmunt Zygmuntowski5200000000027.0027.01.3505.40
Tadeusz Pustelnik13560000000058.0058.01.0364.14
Leszek Hałaś15620000000059.0059.00.9523.81
Eugeniusz Dzik13480000000042.0042.00.8753.50
Antoni Szymański15570000000035.0035.00.6142.46
Andrzej Domiszewski10350000000014.0014.00.4001.60
Władysław Kanarek49000000002.002.00.2220.89
Jan Leśny513000000002.002.00.1540.62
Zygmunt Antos28000000000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.