kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2018

Piła


Rok założenia: 1947
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Rafał Okoniewski115924181132010119.04123.02.0858.34
Thomas H. Jonasson126315301320030118.011129.02.0488.19
Tomasz Gapiński136616172480010106.010116.01.7587.03
Adrian Cyfer11495141412301057.0360.01.2244.90
Pontus Aspgren72845108001032.0133.01.1794.71
Paweł Łaguta3131235101010.0111.00.8463.38
Patryk Fajfer1346261222102130.0535.00.7613.04
Piotr Gryszpiński72311614001011.0011.00.4781.91
Thomas Joergensen13001100101.001.00.3331.33
Paweł Staniszewski9270141632106.006.00.2220.89
Erik Riss13000300000.000.00.0000.00
Oskar Rowecki310000800200.000.00.0000.00
Prawa autorskie.