kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2011

Krosno


Rok założenia: 1956
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Ireneusz Kwieciński (3-1-10)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Kenneth Hansen63117661000169.0372.02.3239.29
Artur Czaja3175930000036.0238.02.2358.94
Patrick Noergaard162301000012.0113.02.1678.67
Josef Franc15300100109.009.01.8007.20
Borys Miturski137116172881010110.08118.01.6626.65
Martin Malek6252894100131.0435.01.4005.60
Jan Jaros84059187100051.0253.01.3255.30
Grzegorz Knapp83545188000040.0343.01.2294.91
Laszlo Szatmari3141462100017.0017.01.2144.86
Zdenek Simota31604102000018.0018.01.1254.50
Michael Hadek7203187001019.0221.01.0504.20
Damian Celmer72803814201014.0317.00.6072.43
Roman Cejka3161221100009.009.00.5632.25
Dawid Bąk724025933209.0211.00.4581.83
Mateusz Domański28011110403.003.00.3751.50
Mateusz Wieczorek6210101332112.002.00.0950.38
Aleksander Conda13000300000.000.00.0000.00
Pavel Pucko12000001100.000.00.0000.00
Mateusz Szostek15000310100.000.00.0000.00
Prawa autorskie.