kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1970

Łódź


Rok założenia: 1948
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Paweł Mirowski13532216930120107.03110.02.0758.30
Edward Kupczyński83059124000045.0247.01.5676.27
Stanisław Gołofit1460323255220080.0686.01.4335.73
Kazimierz Pakulski1450411198224053.0558.01.1604.64
Janusz Kościelak1351312197613052.0658.01.1374.55
Włodzimierz Sumiński102722108221020.0222.00.8153.26
Grzegorz Koło113424916030023.0326.00.7653.06
Jan Kwaśniewicz616114900109.0211.00.6882.75
Jan Guzewski412004701004.026.00.5002.00
Stanisław Lalicki413006601006.006.00.4621.85
Karol Świtała14001012001.001.00.2501.00
Tadeusz Gortat310001602101.001.00.1000.40
Marian Pietraszewski12000200000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.