kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1964

Łódź


Rok założenia: 1948
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Paweł Mirowski178000000000166.00166.02.0758.30
Jan Strzelecki18660000000092.0092.01.3945.58
Włodzimierz Sumiński188500000000109.50109.51.2885.15
Eugeniusz Wróżyński13570000000072.0072.01.2635.05
Stanisław Gołofit18690000000056.0056.00.8123.25
Marian Pietraszewski18550000000025.0025.00.4551.82
Alojzy Wojtyniak1227000000009.009.00.3331.33
Jan Guzewski719000000005.005.00.2631.05
Jan Krakowiak36000000001.001.00.1670.67
Prawa autorskie.