kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1963

Łódź


Rok założenia: 1948
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Paweł Mirowski135200000000127.50127.52.4529.81
Eugeniusz Wróżyński187900000000129.00129.01.6336.53
Włodzimierz Sumiński188000000000126.00126.01.5756.30
Jan Strzelecki18650000000075.0075.01.1544.62
Stanisław Gołofit7210000000019.0019.00.9053.62
Jan Krakowiak6210000000015.0015.00.7142.86
Janusz Zawistowski15510000000032.0032.00.6272.51
Jan Guzewski11400000000020.0020.00.5002.00
Alojzy Wojtyniak926000000009.009.00.3461.38
Marian Pietraszewski927000000009.009.00.3331.33
Tadeusz Pawlak25000000001.001.00.2000.80
Prawa autorskie.