kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2017

Gniezno


Rok założenia: 1956
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Mirosław Jabłoński167843181160000176.010186.02.3859.54
Marcin Nowak167527321230001157.020177.02.3609.44
Eduard Krcmar157028231260001142.012154.02.2008.80
Adrian Gała1252229135201097.010107.02.0588.23
Oliver Berntzon9431213116000173.01285.01.9777.91
Krzysztof Jabłoński104381997000071.01384.01.9537.81
Jonas Davidsson293212100014.0115.01.6676.67
Patryk Fajfer1139671211021044.0751.01.3085.23
Damian Stalkowski1349492310120053.01164.01.3065.22
Norbert Krakowiak5171554002018.0321.01.2354.94
Kevin Fajfer25011200103.003.00.6002.40
Jakub Osyczka13000000300.000.00.0000.00
Prawa autorskie.