kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1976

Rybnik


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Andrzej Wyglenda2104600000024.0327.02.70010.80
Andrzej Tkocz1810159211530120234.012246.02.4369.74
Piotr Pyszny179644231734410195.011206.02.1468.58
Jerzy Gryt8308964012048.0351.01.7006.80
Antoni Fojcik177815241982730112.014126.01.6156.46
Jerzy Wilim6243569001025.0429.01.2084.83
Stanisław Kiljan14544161111192055.0863.01.1674.67
Andrzej Węgrzyk1248571318140042.0244.00.9173.67
Mieczysław Kmieciak7214069011018.0018.00.8573.43
Jan Nowak9201276220014.0317.00.8503.40
Bronisław Klimowicz9272277162017.0118.00.6672.67
Piotr Brachmański82503712111013.0316.00.6402.56
Franciszek Szostak620014931206.006.00.3001.20
Krystian Fros24001111001.001.00.2501.00
Janusz Papierok310000900100.000.00.0000.00
Jan Koczy36000510000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.