kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1975

Rybnik


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Andrzej Wyglenda145820201340010112.510122.52.1128.45
Andrzej Tkocz145826131142020115.03118.02.0348.14
Piotr Pyszny135623111521040106.07113.02.0188.07
Antoni Fojcik13501113118322070.0979.01.5806.32
Jan Koczy7131345000013.0417.01.3085.23
Jerzy Gryt6112234000013.0114.01.2735.09
Jerzy Wilim1348891315120054.5559.51.2404.96
Grzegorz Szczepanik102937513001028.0432.01.1034.41
Stanisław Kiljan113019610022027.0431.01.0334.13
Andrzej Węgrzyk12001100001.001.00.5002.00
Jan Nowak12001100001.001.00.5002.00
Antoni Woryna24001300001.001.00.2501.00
Franciszek Szostak59010411202.002.00.2220.89
Prawa autorskie.