kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1974

Rybnik


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Andrzej Wyglenda1144221244200094.06100.02.2739.09
Andrzej Tkocz1252308930110115.03118.02.2699.08
Piotr Pyszny13522013114121097.06103.01.9817.92
Antoni Fojcik146021151581000108.06114.01.9007.60
Jerzy Gryt4166340102028.0028.01.7507.00
Jerzy Wilim145510112112100073.01184.01.5276.11
Andrzej Węgrzyk37013300005.016.00.8573.43
Jan Koczy102014212010013.0316.00.8003.20
Józef Stępień23002100002.002.00.6672.67
Grzegorz Szczepanik102914517020016.0319.00.6552.62
Franciszek Szostak1017005813005.016.00.3531.41
Stanisław Kiljan711001602201.001.00.0910.36
Prawa autorskie.