kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1972

Rybnik


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Antoni Woryna11442910320000110.05115.02.61410.45
Jerzy Gryt12512517332100112.08120.02.3539.41
Andrzej Wyglenda1143191634001092.09101.02.3499.40
Antoni Fojcik7259772000048.0654.02.1608.64
Andrzej Tkocz13532019561200103.011114.02.1518.60
Lucjan Studnik23011100003.025.01.6676.67
Jerzy Wilim12436121211110054.0963.01.4655.86
Antoni Masłowski1340510913012044.01155.01.3755.50
Karol Peszke36022200006.017.01.1674.67
Piotr Pyszny10242468031020.0525.01.0424.17
Jan Koczy34001300001.001.00.2501.00
Henryk Goik22000200000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.