kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2008

Gorzów


Rok założenia: 1947
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Stanisław Chomski (6-1-9)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Tomasz Gollob168239281230000185.011196.02.3909.56
Rune Holta158228251881020157.07164.02.0008.00
Peter Karlsson1675212020121010123.012135.01.8007.20
Jesper B. Monberg1245471815000144.01357.01.2675.07
Matej Ferjan136211101423202067.0774.01.1944.77
Thomas H. Jonasson13628141322311065.0570.01.1294.52
Paweł Hlib730221012103020.0222.00.7332.93
Adrian Szewczykowski153415917110022.0224.00.7062.82
Kenneth Hansen25001400001.001.00.2000.80
Łukasz Cyran11000100000.000.00.0000.00
Paweł Zmarzlik11000100000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.