kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2017

Wrocław


Rok założenia: 1950
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Tai Woffinden189436242290030178.016194.02.0648.26
Maksym Drabik1669281514102000128.08136.01.9717.88
Maciej Janowski188832261584021163.010173.01.9667.86
Vaclav II Milik1572211521150000114.09123.01.7086.83
Szymon Woźniak156813151918201088.018106.01.5596.24
Andrzej Lebiediew176510211615101188.01199.01.5236.09
Damian Dróżdż17524141816000058.01472.01.3855.54
Tomasz Jędrzejak62643108100028.0533.01.2695.08
Oskar Bober13000300000.000.00.0000.00
Lars Skupień25000400100.000.00.0000.00
Prawa autorskie.