kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1997

Wrocław


Rok założenia: 1950
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Jan Ząbik (4-0-14)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Tommy Knudsen158246181440000188.08196.02.3909.56
Dariusz Śledź179533312152102182.010192.02.0218.08
Piotr Baron4111540010017.0421.01.9097.64
Waldemar Szuba188012221726300096.09105.01.3135.25
Mariusz Węgrzyk1238571012112039.0645.01.1844.74
Chris Manchester2122244000014.0014.01.1674.67
Bartłomiej Bardecki18637131624201063.0770.01.1114.44
Zbigniew Lech92808108101026.0531.01.1074.43
Krzysztof Zieliński16566101618501052.0658.01.0364.14
Rafał Haj1233171210101128.0230.00.9093.64
Eugeniusz Tudzież112814615110017.0118.00.6432.57
Andrzej Zieja12001100001.001.00.5002.00
Krzysztof Świder26000500010.000.00.0000.00
Prawa autorskie.