kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2000

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Mark Loram199534381544000193.015208.02.1898.76
Rune Holta199827341887040167.018185.01.8887.55
Sławomir Drabik20101392024134010181.09190.01.8817.52
Grzegorz Walasek199325312193130158.015173.01.8607.44
Mariusz Staszewski157116132415003098.012110.01.5496.20
Adam Skórnicki73447813101034.0539.01.1474.59
Tomasz Jędrzejak1664562226032049.0756.00.8753.50
Dariusz Fijałkowski58002500102.013.00.3751.50
Zbigniew Czerwiński12310242130108.0210.00.3231.29
Prawa autorskie.