kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1980

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Józef Jarmuła15784316625240167.01168.02.1548.62
Józef Kafel843161284102079.5584.51.9657.86
Andrzej Jurczyński189822402433510170.09179.01.8277.31
Stanisław Nocek1889192927103010142.010152.01.7086.83
Tomasz Jurczyński15628112417020070.0676.01.2264.90
Jerzy Bożyk176910141617732074.01084.01.2174.87
Zygmunt Nocuń17672123315131063.01073.01.0904.36
Krzysztof Żelazko83015139200026.0329.00.9673.87
Czesław Goszczyński29015200107.018.00.8893.56
Daniel Chmielewski515122802009.009.00.6002.40
Ireneusz Stalski82941220200016.0117.00.5862.34
Mirosław Błaszak518033813009.0110.00.5562.22
Dariusz Bieda411012701004.015.00.4551.82
Sławomir Czyż59003212103.003.00.3331.33
Marek Cieślak26010320002.002.00.3331.33
Leszek Cyganek36000402000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.