kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1967

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Wiktor Jastrzębski13582915713210123.51124.52.1478.59
Stanisław Rurarz145719201530000112.02114.02.0008.00
Bernard Kacperak1446517813201057.0259.01.2835.13
Lech Zapart1447614715221053.0558.01.2344.94
Lucjan Krupiński1344381612401041.0546.01.0454.18
Zygmunt Malinowski14502111715230045.0449.00.9803.92
Jerzy Łotocki1439331121010026.0430.00.7693.08
Tadeusz Rak23001200001.012.00.6672.67
Henryk Barylski81911510110010.0111.00.5792.32
Zygmunt Gołębiowski12000200000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.