kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1962

Częstochowa


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Stanisław Rurarz135900000000131.00131.02.2208.88
Bernard Kacperak13570000000099.0099.01.7376.95
Zdzisław Jałowiecki3110000000015.0015.01.3645.45
Bogusław Kurzak10390000000042.0042.01.0774.31
Lucjan Krupiński14540000000051.0051.00.9443.78
Wiesław Kołodziejski310000000006.006.00.6002.40
Andrzej II Jarząbek14480000000027.0027.00.5632.25
Marian Figzał7220000000010.0010.00.4551.82
Wiktor Jastrzębski11320000000014.0014.00.4381.75
Marian Papież414000000006.006.00.4291.71
Jerzy Łotocki414000000005.005.00.3571.43
Henryk Barylski25000000001.001.00.2000.80
Prawa autorskie.