kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1996

Zielona Góra


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Jan Grabowski (19-0-3)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Brian Karger52515631000060.0363.02.52010.08
Daniel Andersson3147610000034.0135.02.50010.00
Andrzej Huszcza211005727842110233.013246.02.4609.84
Grzegorz Walasek21984139933021210.024234.02.3889.55
Rune Holta271410100012.0416.02.2869.14
Sławomir Dudek219734361735020191.027218.02.2478.99
Jarosław Szymkowiak218935251890002173.021194.02.1808.72
Dariusz Kuszyk12011000003.014.02.0008.00
Tomasz Kruk2067172312103011109.021130.01.9407.76
Ireneusz Kwieciński2062827137033191.025116.01.8717.48
Grzegorz Kłopot19593122318210056.01672.01.2204.88
Tomasz Tołoczko23002010002.002.00.6672.67
Rafał Jełowicki26001401001.001.00.1670.67
Prawa autorskie.