kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1992

Zielona Góra


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Czesław Czernicki (10-1-7)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Andrzej Huszcza188834331510140183.015198.02.2509.00
Lars Gunnestad12551924810210113.06119.02.1648.65
Maciej Jaworek103891586000065.01277.02.0268.11
Sławomir Dudek186721181772110116.018134.02.0008.00
Jarosław Szymkowiak188529231883130151.015166.01.9537.81
Jimmy Nilsen73161293100051.0859.01.9037.61
Andrzej Zarzecki1879202119154000121.018139.01.7597.04
Jan Połubiński10210398001015.0520.00.9523.81
Piotr Protasiewicz1541351017141029.0534.00.8293.32
Artur Pawlak8200377120013.0316.00.8003.20
Tomasz Kruk13001200001.001.00.3331.33
Mariusz Szańczuk11000100000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.