kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1991

Zielona Góra


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Jan Grabowski (10-1-3)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Jan Połubiński11010000002.013.03.00012.00
Lars Gunnestad12593514703000140.07147.02.4929.97
Andrzej Huszcza12602820910020133.07140.02.3339.33
Jimmy Nilsen13653118942010138.07145.02.2318.92
Jarosław Szymkowiak146216261042130110.016126.02.0328.13
Zbigniew Błażejczak103269104111046.01157.01.7817.13
Marek Molka5110451010013.0518.01.6366.55
Sławomir Dudek113237129100035.01247.01.4695.88
Conny Ivarsson2101241020011.0112.01.2004.80
Andrzej Zarzecki1446741815110047.0653.01.1524.61
Artur Pawlak7210465420014.0317.00.8103.24
Claes Ivarsson12001100001.001.00.5002.00
Tomasz Kruk6180111201303.025.00.2781.11
Mariusz Szańczuk13000300000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.