kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1973

Świętochłowice


Rok założenia: 1920
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Paweł Waloszek13543415301010135.04139.02.57410.30
Jan Mucha14573811311210139.02141.02.4749.89
Wiktor Waloszek13522215923100105.07112.02.1548.62
Kazimierz Bury1243617117011063.01174.01.7216.88
Jacek Goerlitz12415131010021051.01263.01.5376.15
Antoni Wieczorek11384101211001044.01458.01.5266.11
Erwin Brabański123759138101046.0854.01.4595.84
Stanisław Płaszczyk61703113000017.0320.01.1764.71
Eugeniusz Wyciślik36021200105.027.01.1674.67
Andrzej Nawrocki8190368020012.0315.00.7893.16
Marian Stroba11000100000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.