kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2015

Rzeszów


Rok założenia: 1944
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Greg Hancock14754516665201173.05178.02.3739.49
Peter Kildemand126225121711060116.08124.02.0008.00
Kenni Larsen837129105001064.01074.02.0008.00
Dawid Lampart146713142015014087.0996.01.4335.73
Krystian Rempała1447581517001146.0955.01.1704.68
Peter Ljung5191585000021.0122.01.1584.63
Artur Czaja14536111518021055.0661.01.1514.60
Karol Baran94048148004242.0345.01.1254.50
Mirosław Jabłoński7220277015011.0314.00.6362.55
Łukasz Sówka11000100000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.