kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1987

Rzeszów


Rok założenia: 1944
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Stanisław Skowron (7-0-11)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Janusz Stachyra18976025901020239.04243.02.50510.02
Ryszard Czarnecki189032232563100167.03170.01.8897.56
Grzegorz Kuźniar189323272785120150.012162.01.7426.97
Krzysztof Nurzyński143237119110034.0640.01.2505.00
Bogdan Ciupak134367914223041.0647.01.0934.37
Roman Lubera132534612000023.0427.01.0804.32
Antoni Krzywonos134166917300039.0140.00.9763.90
Piotr Gancarz36012210004.015.00.8333.33
Kazimierz Dziura1347071716232031.0839.00.8303.32
Romuald Janusz93024517002019.0423.00.7673.07
Andrzej Sikora12370082900008.0311.00.2971.19
Prawa autorskie.