kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2011

Piła


Rok założenia: 1947
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Piotr Szymko (11-0-3)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Przemysław Pawlicki13644516111000168.010178.02.78111.13
Piotr II Pawlicki13654012322132147.07154.02.3699.48
Jason Doyle6268872000147.0552.02.0008.00
Danił Iwanow10451213126001174.01589.01.9787.91
Max Dilger83561655200155.01469.01.9717.89
Paweł Staszek12491613119000085.01095.01.9397.76
Cyprian Szymko1035510127100047.0552.01.4865.94
Andriej Korolew62836143001135.0338.01.3575.43
Piotr Rembas6231786000125.0429.01.2615.04
Hynek Stichauer15021100105.016.01.2004.80
Mariusz Franków72527411001024.0428.01.1204.48
Marcin Wawrzyniak12001100001.001.00.5002.00
Patryk Dolny414112810017.007.00.5002.00
Prawa autorskie.