kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2002

Piła


Rok założenia: 1947
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Czesław Czernicki (7-2-11)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Jason Crump73423631100083.5184.52.4859.94
Jarosław Hampel20103372922112110191.08199.01.9327.73
Gary Havelock73297112102052.0860.01.8757.50
Rafał Dobrucki1997262926133000162.015177.01.8257.30
Tomasz Gapiński2089261921165020137.017154.01.7306.92
Carl Stonehewer4203494000026.0430.01.5006.00
Robert Kościecha1558992215201067.01279.01.3625.45
Robert Miśkowiak2086151721264210100.011111.01.2915.16
Mariusz Franków1035351511100034.0741.01.1714.69
Michał Szczepaniak1445271322001033.0437.00.8223.29
Krystian Klecha11000010000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.