kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1992

Lublin


Rok założenia: 1956
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Witold Zwierzchowski (9-2-7)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Martin Dugard155000000015.0015.03.00012.00
Hans Nielsen1155468000100154.00154.02.80011.20
Leigh Adams63022610100079.0281.02.70010.80
Marek Kępa178928312063010166.010176.01.9787.91
Dariusz Stenka178727262274010155.010165.01.8977.59
Jerzy Mordel17677172415211079.01897.01.4485.79
Robert Jucha10303989100035.0742.01.4005.60
Jens Henry Nielsen27120400007.007.01.0004.00
Marek Muszyński1127051010101020.0323.00.8523.41
Robert Szewczyk82404610004014.0519.00.7923.17
Tomasz Pawelec1553232223210034.0539.00.7362.94
Jarosław Libera410014401006.017.00.7002.80
Robert Birski9260141911006.028.00.3081.23
Prawa autorskie.