kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1982

Opole


Rok założenia: 1957
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Marian Spychała (10-0-8)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Leonard Raba18916021602200228.05233.02.56010.24
Alfred Siekierka63114771011063.0669.02.2268.90
Herbert Karwat176829717141000118.03121.01.7797.12
Ryszard Berezowski1783142524151220116.017133.01.6026.41
Stanisław Pogorzelski187112181814333090.010100.01.4085.63
Franciszek Stach17615192016100073.01184.01.3775.51
Grzegorz Szczepanik45111200006.006.01.2004.80
Marian Witelus1550372217100045.0954.01.0804.32
Karol Lis12253468031023.0427.01.0804.32
Wojciech Załuski1546261615232034.0438.00.8263.30
Roland Wieczorek37002202102.002.00.2861.14
Prawa autorskie.