kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1977

Opole


Rok założenia: 1957
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Marian Spychała (10-0-8)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Jerzy Szczakiel62617531000064.0165.02.50010.00
Leonard Raba178037211470100167.012179.02.2388.95
Franciszek Stach178524292091020150.015165.01.9417.76
Marian Witelus1883222221180000131.017148.01.7837.13
Ryszard Rogula92731293000042.0648.01.7787.11
Alfred Siekierka156513182210110097.010107.01.6466.58
Jacek Goerlitz1884152624122320121.016137.01.6316.52
Joachim Hyla16584182013111068.01886.01.4835.93
Herbert Czura6110163000011.0314.01.2735.09
Norbert Ciomber16540121717022053.0861.01.1304.52
Leon Szmechta23002100002.002.00.6672.67
Prawa autorskie.