kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1969

Opole


Rok założenia: 1957
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Jan Stormowski (12-0-4)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Zygfryd Friedek1556417500030142.05147.02.62510.50
Stanisław Skowron15582722602010131.012143.02.4669.86
Stanisław Bombik15572416932210113.010123.02.1588.63
Jerzy Szczakiel15622817624230124.07131.02.1138.45
Bogumił Grudziński9273966021033.0740.01.4815.93
Stefan Warzecha92425114101027.0633.01.3755.50
Jan Kozubski133711576323040.01050.01.3515.41
Henryk Golec11293799010032.0739.01.3455.38
Konrad Libor9171373111016.0420.01.1764.71
Joachim Hyla6220771322020.5424.51.1144.45
Prawa autorskie.