kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2001

Leszno


Rok założenia: 1938
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Roman Jankowski (8-0-12)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Leigh Adams17924931921000218.08226.02.4579.83
Krzysztof Kasprzak1670161721103120103.011114.01.6296.51
Damian Baliński2010118283192490141.020161.01.5946.38
Jacek Rempała1677201423162020111.011122.01.5846.34
Ales Dryml83971567310057.0461.01.5646.26
Roman Jankowski12487111412400057.0764.01.3335.33
Krzysztof Pecyna11485111713200054.0660.01.2505.00
Steve Johnston4160295000013.0114.00.8753.50
Łukasz Jankowski1763452331000045.0853.00.8413.37
Andy Smith28012500004.004.00.5002.00
Mariusz Fierlej1123016933108.019.00.3911.57
Dariusz Myler13001200001.001.00.3331.33
Norbert Kościuch26001500001.001.00.1670.67
Prawa autorskie.