kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1976

Łódź


Rok założenia: 1948
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Benedykt Kosek3144521011024.0226.01.8577.43
Henryk Jatczak20100253020136010166.015181.01.8107.24
Roman Janczuro2095183326102040148.020168.01.7687.07
Tadeusz Gortat2096232226123410147.011158.01.6466.58
Jan Jąder1239103124212056.0561.01.5646.26
Zygmunt Banasiak7297683140041.0344.01.5176.07
Zdzisław Żerdziński177712192288210102.55107.51.3965.58
Stanisław Lalicki16486101711101056.0662.01.2925.17
Ryszard Witwicki123848149010042.0648.01.2635.05
Jan Kwiatkowski7234262040027.0229.01.2615.04
Kazimierz Pakulski132817105311027.0734.01.2144.86
Czesław Kolman83136612202027.0330.00.9683.87
Stanisław Gołofit25012200004.004.00.8003.20
Jerzy Nowakowski26002210102.002.00.3331.33
Prawa autorskie.