kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1961

Łódź


Rok założenia: 1948
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Włodzimierz Szwendrowski136000000000150.00150.02.50010.00
Paweł Mirowski209700000000218.00218.02.2478.99
Jan Krakowiak208700000000175.00175.02.0118.05
Włodzimierz Sumiński197800000000102.00102.01.3085.23
Jan Strzelecki20660000000080.0080.01.2124.85
Wiktor Piotrowski14510000000058.0058.01.1374.55
Witold Kołeczek7140000000014.0014.01.0004.00
Janusz Zawistowski17570000000055.0055.00.9653.86
Henryk Kwiatkowski47000000004.004.00.5712.29
Prawa autorskie.