kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2015

Gniezno


Rok założenia: 1956
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Bjarne Pedersen733910113000058.0664.01.9397.76
Zbigniew Suchecki10521418104213088.0391.01.7507.00
Norbert Kościuch10541316145104185.0792.01.7046.81
Jacob Thorssell3151572000020.0323.01.5336.13
Adrian Gomólski1253815206211074.0377.01.4535.81
Jesper Soegaard3142353100017.0118.01.2865.14
Damian Adamczak26112200007.007.01.1674.67
Kyle Newman3160374002013.0215.00.9383.75
Mikkel Bech15012101004.004.00.8003.20
Damian Dróżdż26012200104.004.00.6672.67
Dawid Wawrzyniak1138041420000022.0325.00.6582.63
Michał Piosicki113943613723124.0024.00.6152.46
Matej Kus14001300001.012.00.5002.00
Mike Trzensiok314022640006.006.00.4291.71
Jonas Davidsson26001410001.001.00.1670.67
Patryk Fajfer14000200000.000.00.0000.00
Wadim Tarasienko14000310000.000.00.0000.00
Prawa autorskie.