kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1987

Gniezno


Rok założenia: 1956
Barwy klubu:
Adres:

Trener: Gerard Sikora (5-1-12)

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Leon Kujawski178711283781200126.012138.01.5866.34
Grzegorz Śniegowski1464822236311091.0697.01.5166.06
Waldemar Cieślewicz1781132222171510105.011116.01.4325.73
Mieczysław Woźniak166811161918400084.0791.01.3385.35
Jacek Gomólski17846243118131097.015112.01.3335.33
Piotr Podrzycki17787232319420090.012102.01.3085.23
Grzegorz Smoliński12002000002.002.01.0004.00
Krzysztof Wankowski142923814101020.0222.00.7593.03
Kazimierz Wójcik39013302005.005.00.5562.22
Tomasz Fajfer33001200001.001.00.3331.33
Roman Twardosz24001300001.001.00.2501.00
Prawa autorskie.