kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1959

Rybnik


Rok założenia: 1946
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Stanisław Tkocz146800000000178.00178.02.61810.47
Joachim Maj135500000000142.00142.02.58210.33
Marian Philipp134900000000102.00102.02.0828.33
Józef Wieczorek12470000000087.0087.01.8517.40
Bogdan Berliński12410000000055.0055.01.3415.37
Stefan Lipp10260000000028.0028.01.0774.31
Erwin Maj13460000000045.0045.00.9783.91
Karol Peszke9240000000021.0021.00.8753.50
Jan Tkocz14000000001.001.00.2501.00
Prawa autorskie.