kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 1956

Poznań


Rok założenia: 1948
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
Gomoliński9270000000053.0053.01.9637.85
Zygmunt Nowacki11330000000059.0059.01.7887.15
Kazimierz Olejnik14420000000066.0066.01.5716.29
Witold Świątkowski11330000000050.0050.01.5156.06
Władysław Zieliński8240000000033.0033.01.3755.50
Bogdan Maik14420000000054.0054.01.2865.14
Juliusz Ptaszyński38000000009.009.01.1254.50
Marian Kuśnierek8240000000025.0025.01.0424.17
Zygmunt Garyantosiewicz6160000000014.0014.00.8753.50
Prawa autorskie.