kadra zespołu | wyniki spotkań | statystyki w lidze | statystyki w mdmp

Sezon 2013

Ostrów


Rok założenia: 1948
Barwy klubu:
Adres:

Trener:

Statystyki zawodników w Drużynowych Mistrzostwach Polski

ZawodnikMeczeBiegi1m2m3m4mDUWTPunktyBonusyRazemŚr.biegKSM
David Ruud152200100010.0010.02.0008.00
Artur Czaja293312000016.0218.02.0008.00
Michał Szczepaniak126519251560000122.07129.01.9857.94
Peter Karlsson1050171595400090.0898.01.9607.84
Denis Gizatullin62911728100049.0453.01.8287.31
Adam Skórnicki12551315187101087.0693.01.6916.76
Nicklas Porsing62812428101046.0147.01.6796.71
Władimir Borodulin7283796012032.0739.01.3935.57
Kamil Adamczewski26111200106.017.01.1674.67
Marcin Nowak61703103100016.0319.01.1184.47
Filip Marach310130501009.0211.01.1004.40
Mariusz Staszewski5161184002013.0316.01.0004.00
Damian Michalski113627912303029.0433.00.9173.67
Mads Korneliussen14011200003.003.00.7503.00
Prawa autorskie.