Sezon 2017 (Liderzy Ekstraligi)

  • Ekstraliga

  • 1 Liga

  • 2 Liga

  • wyniki | statystyki indywidualne

    Punkty (suma)

    zawodnikDrużynameczeIl. punktów
    Bartosz ZmarzlikGorzów18215.0
    Tai WoffindenWrocław18178.0
    Jarosław HampelZielona Góra18170.0
    Emil SajfutdinowLeszno18167.0
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra18164.0
    Maciej JanowskiWrocław18163.0
    Janusz KołodziejLeszno18160.0
    Jason DoyleZielona Góra17159.0
    Artiom ŁagutaGrudziądz14156.0
    Patryk DudekZielona Góra18155.0

    Punkty (średnia na bieg)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Bartosz ZmarzlikGorzów182.376
    Jason DoyleZielona Góra172.074
    Jarosław HampelZielona Góra182.069
    Tai WoffindenWrocław182.064
    Patryk DudekZielona Góra182.056
    Martin VaculikGorzów172.036
    Emil SajfutdinowLeszno182.022
    Janusz KołodziejLeszno182.012
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra182.000
    Maksym DrabikWrocław161.971

    Punkty (średnia na mecz)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Bartosz ZmarzlikGorzów1812.28
    Tai WoffindenWrocław1810.78
    Emil SajfutdinowLeszno1810.22
    Patryk DudekZielona Góra1810.17
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra1810.00
    Jarosław HampelZielona Góra1810.00
    Martin VaculikGorzów179.94
    Jason DoyleZielona Góra179.88
    Maciej JanowskiWrocław189.61
    Janusz KołodziejLeszno189.39

    Bonusy

    zawodnikDrużynameczeBonusy
    Patryk DudekZielona Góra1828
    Niels Kristian IversenGorzów1320
    Martin VaculikGorzów1720
    Piotr II PawlickiLeszno1819
    Peter KildemandLeszno1818
    Szymon WoźniakWrocław1518
    Emil SajfutdinowLeszno1817
    Przemysław PawlickiGorzów1816
    Tai WoffindenWrocław1816
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra1816

    Najwięcej 1 miejsc

    zawodnikDrużynamecze1 miejsce
    Bartosz ZmarzlikGorzów1845
    Artiom ŁagutaGrudziądz1439
    Jarosław HampelZielona Góra1837
    Tai WoffindenWrocław1836
    Janusz KołodziejLeszno1833
    Maciej JanowskiWrocław1832
    Rune HoltaCzęstochowa1431
    Emil SajfutdinowLeszno1831
    Leon MadsenCzęstochowa1430
    Jason DoyleZielona Góra1730

    Najwięcej 2 miejsc

    zawodnikDrużynamecze2 miejsce
    Bartosz ZmarzlikGorzów1835
    Piotr II PawlickiLeszno1832
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra1829
    Krzysztof BuczkowskiGrudziądz1428
    Emil SajfutdinowLeszno1827
    Maciej JanowskiWrocław1826
    Jason DoyleZielona Góra1726
    Przemysław PawlickiGorzów1825
    Patryk DudekZielona Góra1825
    Tai WoffindenWrocław1824

    Najwięcej 3 miejsc

    zawodnikDrużynamecze3 miejsce
    Przemysław PawlickiGorzów1828
    Peter KildemandLeszno1824
    Patryk DudekZielona Góra1824
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra1822
    Niels Kristian IversenGorzów1322
    Tai WoffindenWrocław1822
    Vaclav II MilikWrocław1521
    Michael Jepsen JensenToruń1421
    Kacper WorynaRybnik1420
    Tobiasz MusielakRybnik1420

    Najwięcej 4 miejsc

    zawodnikDrużynamecze4 miejsce
    Alex ZgardzińskiZielona Góra1828
    Kamil WieczorekGrudziądz1428
    Daniel KaczmarekToruń1426
    Hubert CzerniawskiGorzów1425
    Michał GruchalskiCzęstochowa1422
    Peter KildemandLeszno1821
    Igor Kopeć-SobczyńskiToruń1319
    Sebastian UłamekCzęstochowa1018
    Dominik KuberaLeszno1718
    Szymon WoźniakWrocław1518

    Defekty

    zawodnikDrużynameczeDefekty
    Maciej JanowskiWrocław184
    Damian BalińskiRybnik104
    Oskar PolisCzęstochowa144
    Max FrickeRybnik113
    Patryk DudekZielona Góra183
    Rafał SzombierskiRybnik83
    Maksym DrabikWrocław162
    Rune HoltaCzęstochowa142
    Sebastian NiedźwiedźZielona Góra72
    Fredrik LindgrenRybnik132

    Upadki

    zawodnikDrużynameczeUpadki
    Mike TrzensiokGrudziądz82
    Sebastian NiedźwiedźZielona Góra71
    Rory SchleinRybnik21
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra181
    Kacper WorynaRybnik141
    Mateusz TonderZielona Góra81
    Kamil WieczorekGrudziądz141
    Krzysztof KasprzakGorzów151
    Przemysław PawlickiGorzów181
    Kai HuckenbeckGrudziądz31

    Wykluczenia

    zawodnikDrużynameczeWykluczenia
    Przemysław PawlickiGorzów186
    Adrian MiedzińskiToruń106
    Hubert CzerniawskiGorzów145
    Piotr II PawlickiLeszno185
    Krystian PieszczekGrudziądz134
    Tai WoffindenWrocław183
    Tobiasz MusielakRybnik143
    Emil SajfutdinowLeszno182
    Krzysztof BuczkowskiGrudziądz142
    Andriej KarpowZielona Góra82

    Taśmy

    zawodnikDrużynameczeTaśmy
    Tobiasz MusielakRybnik145
    Maciej JanowskiWrocław181
    Fredrik LindgrenRybnik131
    Antonio LindbaeckGrudziądz141
    Rafał KarczmarzGorzów171
    Piotr II PawlickiLeszno181
    Mike TrzensiokGrudziądz81
    Leon MadsenCzęstochowa141
    Emil SajfutdinowLeszno181
    Rafał OkoniewskiGrudziądz121

    Najlepszy Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Bartosz ZmarzlikGorzów182.376
    Jarosław HampelZielona Góra182.069
    Patryk DudekZielona Góra182.056
    Janusz KołodziejLeszno182.012
    Piotr ProtasiewiczZielona Góra182.000
    Maksym DrabikWrocław161.971
    Maciej JanowskiWrocław181.966
    Piotr II PawlickiLeszno181.920
    Bartosz SmektałaLeszno181.803
    Przemysław PawlickiGorzów181.639

    Najlepszy Junior - Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Kacper WorynaRybnik141.987
    Maksym DrabikWrocław161.971
    Bartosz SmektałaLeszno181.803
    Rafał KarczmarzGorzów171.518
    Damian DróżdżWrocław171.385
    Dominik KuberaLeszno171.321
    Oskar PolisCzęstochowa141.314
    Daniel KaczmarekToruń140.958
    Alex ZgardzińskiZielona Góra180.951
    Igor Kopeć-SobczyńskiToruń130.821
    Prawa autorskie.