Sezon 2002 (Liderzy Ekstraligi)

  • Ekstraliga

  • 1 Liga

  • 2 Liga

  • wyniki | statystyki indywidualne

    Punkty (suma)

    zawodnikDrużynameczeIl. punktów
    Ryan SullivanCzęstochowa17244.0
    Tomasz GollobBydgoszcz20228.0
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz20225.0
    Tony RickardssonToruń17217.0
    Sebastian UłamekLeszno20215.0
    Leigh AdamsLeszno18210.5
    Rune HoltaCzęstochowa20207.0
    Jarosław HampelPiła20191.0
    Tomasz BajerskiToruń20190.0
    Greg HancockWrocław17189.0

    Punkty (średnia na bieg)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Ryan SullivanCzęstochowa172.688
    Tony RickardssonToruń172.600
    Tomasz GollobBydgoszcz202.440
    Leigh AdamsLeszno182.401
    Greg HancockWrocław172.376
    Sebastian UłamekLeszno202.304
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz202.298
    Mark LoramBydgoszcz162.268
    Rune HoltaCzęstochowa202.144
    Tomasz BajerskiToruń202.144

    Punkty (średnia na mecz)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Ryan SullivanCzęstochowa1714.71
    Tony RickardssonToruń1713.00
    Tomasz GollobBydgoszcz2012.20
    Leigh AdamsLeszno1812.14
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz2011.95
    Greg HancockWrocław1711.88
    Sebastian UłamekLeszno2011.75
    Mark LoramBydgoszcz1611.63
    Rune HoltaCzęstochowa2011.15
    Tomasz BajerskiToruń2010.40

    Bonusy

    zawodnikDrużynameczeBonusy
    Jacek KrzyżaniakWrocław2028
    Sebastian UłamekLeszno2020
    Damian BalińskiLeszno1820
    Rafał OkoniewskiLeszno1919
    Jacek GollobBydgoszcz1919
    Mark LoramBydgoszcz1619
    Krzysztof SłabońWrocław1919
    Robert SawinaToruń1518
    Tomasz BajerskiToruń2018
    Tomasz GapińskiPiła2017

    Najwięcej 1 miejsc

    zawodnikDrużynamecze1 miejsce
    Ryan SullivanCzęstochowa1765
    Tony RickardssonToruń1762
    Tomasz GollobBydgoszcz2054
    Leigh AdamsLeszno1846
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz2046
    Sebastian UłamekLeszno2045
    Rune HoltaCzęstochowa2043
    Greg HancockWrocław1742
    Jarosław HampelPiła2037
    Tomasz BajerskiToruń2036

    Najwięcej 2 miejsc

    zawodnikDrużynamecze2 miejsce
    Jacek KrzyżaniakWrocław2037
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz2036
    Mark LoramBydgoszcz1634
    Sebastian UłamekLeszno2032
    Piotr ŚwistGorzów1532
    Rune HoltaCzęstochowa2031
    Leigh AdamsLeszno1830
    Tomasz BajerskiToruń2030
    Jarosław HampelPiła2029
    Rafał DobruckiPiła1929

    Najwięcej 3 miejsc

    zawodnikDrużynamecze3 miejsce
    Piotr PaluchGorzów2036
    Jacek KrzyżaniakWrocław2032
    Krzysztof SłabońWrocław1932
    Mariusz StaszewskiGorzów2031
    Adam PietraszkoCzęstochowa2029
    Adam FajferGdańsk1629
    Michał RobackiBydgoszcz1929
    Rafał DobruckiPiła1926
    Piotr ŚwistGorzów1524
    Jacek RempałaLeszno1623

    Najwięcej 4 miejsc

    zawodnikDrużynamecze4 miejsce
    Adam PietraszkoCzęstochowa2054
    Paweł HlibGorzów1841
    Robert UmińskiBydgoszcz1628
    Jakub ŚpiewanekGorzów1228
    Artur PietrzykCzęstochowa1927
    Robert MiśkowiakPiła2026
    Michał RobackiBydgoszcz1924
    Karol MalechaCzęstochowa1123
    Michał SzczepaniakPiła1422
    Adam FajferGdańsk1621

    Defekty

    zawodnikDrużynameczeDefekty
    Marek CieślewiczGdańsk1912
    Robert DadosWrocław188
    Piotr PaluchGorzów208
    Jacek GollobBydgoszcz196
    Łukasz StanisławskiBydgoszcz166
    Andreas JonssonCzęstochowa156
    Tomasz PiszczGdańsk146
    Maciej KierzkowskiGdańsk95
    Artur PietrzykCzęstochowa195
    Tomasz GapińskiPiła205

    Upadki

    zawodnikDrużynameczeUpadki
    Tomasz JędrzejakWrocław184
    Marcin JaguśToruń124
    Przemysław KłosToruń122
    Robert FlisGorzów152
    Paweł HlibGorzów182
    Robert MiśkowiakPiła202
    Mariusz StaszewskiGorzów202
    Andriej KorolewGdańsk61
    Maciej KierzkowskiGdańsk91
    Mirosław KowalikToruń81

    Wykluczenia

    zawodnikDrużynameczeWykluczenia
    Tomasz GollobBydgoszcz205
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz205
    Rafał OkoniewskiLeszno194
    Robert FlisGorzów154
    Damian BalińskiLeszno184
    Michał RobackiBydgoszcz194
    Robert SawinaToruń153
    Marek CieślewiczGdańsk193
    Stefan AnderssonGdańsk103
    Tomasz JędrzejakWrocław183

    Taśmy

    zawodnikDrużynameczeTaśmy
    Paweł DuszyńskiGdańsk61
    Ryan SullivanCzęstochowa171
    Niklas KlingbergLeszno30
    Gary HavelockPiła70
    Tomasz GapińskiPiła200
    Jason CrumpPiła70
    Mariusz FrankówPiła100
    Krystian KlechaPiła10
    Rafał DobruckiPiła190
    Carl StonehewerPiła40

    Najlepszy Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Tomasz GollobBydgoszcz202.440
    Sebastian UłamekLeszno202.304
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz202.298
    Tomasz BajerskiToruń202.144
    Wiesław JaguśToruń182.057
    Jacek KrzyżaniakWrocław202.020
    Rafał OkoniewskiLeszno191.968
    Jarosław HampelPiła201.932
    Jacek GollobBydgoszcz191.912
    Rafał DobruckiPiła191.825

    Najlepszy Junior - Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Jarosław HampelPiła201.932
    Krzysztof KasprzakLeszno201.790
    Tomasz GapińskiPiła201.730
    Krzysztof SłabońWrocław191.522
    Marek CieślewiczGdańsk191.367
    Łukasz JankowskiLeszno141.347
    Robert MiśkowiakPiła201.291
    Adrian MiedzińskiToruń141.159
    Marcin JaguśToruń121.026
    Łukasz StanisławskiBydgoszcz160.943
    Prawa autorskie.