Sezon 1998 (Liderzy Ekstraligi)

  • Ekstraliga

  • 1 Liga

  • 2 Liga

  • wyniki | statystyki indywidualne

    Punkty (suma)

    zawodnikDrużynameczeIl. punktów
    Tomasz GollobBydgoszcz22310.0
    Jacek GollobBydgoszcz22245.0
    Rafał DobruckiPiła22237.0
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz21217.0
    Hans NielsenPiła17208.0
    Roman JankowskiLeszno22206.0
    Adam FajferGniezno18197.0
    Leigh AdamsLeszno16194.0
    Piotr ŚwistRzeszów21194.0
    Tony RickardssonGorzów14193.0

    Punkty (średnia na bieg)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Tomasz GollobBydgoszcz222.816
    Hans NielsenPiła172.494
    Jacek GollobBydgoszcz222.384
    Leigh AdamsLeszno162.353
    Rafał DobruckiPiła222.283
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz212.265
    Jacek KrzyżaniakToruń172.226
    Adam FajferGniezno182.204
    Ryan SullivanToruń162.156
    Piotr ŚwistRzeszów212.029

    Punkty (średnia na mecz)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Tomasz GollobBydgoszcz2214.59
    Hans NielsenPiła1712.76
    Leigh AdamsLeszno1612.50
    Jacek GollobBydgoszcz2212.14
    Rafał DobruckiPiła2211.73
    Adam FajferGniezno1811.39
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz2111.00
    Jacek KrzyżaniakToruń1711.00
    Ryan SullivanToruń1610.38
    Piotr ŚwistRzeszów2110.05

    Bonusy

    zawodnikDrużynameczeBonusy
    Andriej KorolewLeszno2228
    Damian BalińskiLeszno2227
    Andy SmithBydgoszcz1023
    Jacek GollobBydgoszcz2222
    Maciej KuciapaRzeszów1821
    Rafał DobruckiPiła2221
    Robert KesslerPiła1620
    Robert KościechaToruń1820
    Tomasz ChrzanowskiToruń1819
    Jarosław OlszewskiPiła1919

    Najwięcej 1 miejsc

    zawodnikDrużynamecze1 miejsce
    Tomasz GollobBydgoszcz2286
    Tony RickardssonGorzów1454
    Jacek GollobBydgoszcz2253
    Rafał DobruckiPiła2248
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz2148
    Hans NielsenPiła1748
    Leigh AdamsLeszno1646
    Roman JankowskiLeszno2245
    Adam FajferGniezno1844
    Antonin KasperRzeszów1439

    Najwięcej 2 miejsc

    zawodnikDrużynamecze2 miejsce
    Rafał DobruckiPiła2237
    Piotr ŚwistRzeszów2137
    Jacek GollobBydgoszcz2236
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz2133
    Adam SkórnickiLeszno2233
    Rafał OkoniewskiPiła2233
    Krzysztof CegielskiGorzów1832
    Ryan SullivanToruń1631
    Roman JankowskiLeszno2230
    Mirosław KowalikToruń1828

    Najwięcej 3 miejsc

    zawodnikDrużynamecze3 miejsce
    Andriej KorolewLeszno2236
    Marek LatosiOstrów1832
    Grzegorz RempałaRzeszów2131
    Andrzej HuszczaZielona Góra1830
    Robert KościechaToruń1829
    Piotr PaluchGorzów1628
    Jacek RempałaGrudziądz1827
    Damian BalińskiLeszno2227
    Wiesław JaguśToruń1824
    Robert MikołajczakLeszno2224

    Najwięcej 4 miejsc

    zawodnikDrużynamecze4 miejsce
    Robert MikołajczakLeszno2226
    Andrzej RybkaRzeszów2226
    Marek HućkoGniezno1625
    Przemysław TajchertOstrów1824
    Sebastian SmoterZielona Góra1624
    Karol MalechaOstrów1523
    Michał RobackiBydgoszcz1922
    Paweł NiziołGorzów1822
    Wiesław OśkiewiczGrudziądz1821
    Paweł ŁęckiOstrów1720

    Defekty

    zawodnikDrużynameczeDefekty
    Krzysztof SłabońBydgoszcz207
    Jacek GollobBydgoszcz225
    Roman JankowskiLeszno225
    Grzegorz KłopotZielona Góra175
    Tomasz BajerskiGorzów175
    Krzysztof CegielskiGorzów185
    Grzegorz WalasekZielona Góra125
    Wiesław OśkiewiczGrudziądz184
    Tomasz FajferGniezno174
    Robert FlisPiła214

    Upadki

    zawodnikDrużynameczeUpadki
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz215
    Damian BalińskiLeszno224
    Rafał TrojanowskiRzeszów154
    Sławomir CzarnikRzeszów94
    Paweł StaszekGrudziądz184
    Michał RobackiBydgoszcz193
    Sebastian SmoterZielona Góra163
    Grzegorz KłopotZielona Góra172
    Przemysław TajchertOstrów182
    Dariusz PatynekBydgoszcz102

    Wykluczenia

    zawodnikDrużynameczeWykluczenia
    Adam SkórnickiLeszno2211
    Damian BalińskiLeszno229
    Andrzej RybkaRzeszów226
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz215
    Adam FajferGniezno183
    Robert KościechaToruń183
    Piotr ŚwistRzeszów213
    Mariusz FierlejLeszno73
    Andrzej HuszczaZielona Góra183
    Paweł GrygolecGrudziądz113

    Taśmy

    zawodnikDrużynameczeTaśmy
    Krzysztof PecynaPiła191
    Jan KrzystyniakOstrów120
    Andrzej RybkaRzeszów220
    Maciej PietraszekRzeszów30
    Grzegorz RempałaRzeszów210
    Tomasz RempałaRzeszów110
    Joe ScreenRzeszów60
    Antonin KasperRzeszów140
    Mirosław KowalikToruń180
    Marcin KowalikToruń80

    Najlepszy Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Tomasz GollobBydgoszcz222.816
    Jacek GollobBydgoszcz222.384
    Rafał DobruckiPiła222.283
    Piotr ProtasiewiczBydgoszcz212.265
    Jacek KrzyżaniakToruń172.226
    Adam FajferGniezno182.204
    Piotr ŚwistRzeszów212.029
    Roman JankowskiLeszno222.000
    Maciej KuciapaRzeszów181.944
    Robert DadosGrudziądz181.914

    Najlepszy Junior - Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Robert DadosGrudziądz181.914
    Krzysztof JabłońskiGniezno181.855
    Krzysztof PecynaPiła191.818
    Krzysztof CegielskiGorzów181.783
    Rafał OkoniewskiPiła221.753
    Tomasz RempałaRzeszów111.722
    Damian BalińskiLeszno221.704
    Robert KościechaToruń181.588
    Paweł StaszekGrudziądz181.562
    Paweł DuszyńskiGniezno181.417
    Prawa autorskie.